
Tweedehands Tostabar Genius koffiebrander
Tostabar Genius k1 is de koffiebrander die in staat is om perfect, volautomatisch en constant koffie te branden. De koffiebrander is uitgerust met een touchscreenpaneel, die zelf de hoeveelheid warmte regelt die nodig is om de koffie te branden volgens een perfect en constant brandprofiel. Bij het koffiebranden is geen bediening nodig. De koffiebrander wordt aangedreven door elektriciteit, heeft slechts 3,5 KW nodig en gebruikt geen gas.
Met deze Tostabar Genius K1 uit 2013 heeft u een speciale tweedehands koffiebrander te pakken. De koffiebrander is geschikt voor de elke (kleine) koffiebranderij. Deze tweedehandse Tostabar Genius k1 koffiebrander verkopen wij voor:
€ 2500,- excl. BTW
Tostabar K1 is een betrouwbare koffiebrander, het kan zelfs 24 uur per dag continu werken. Aan het eind van het roosteren kan vrij wel gelijk een andere roostcyclus worden gestart zonder dat er een pauze nodig is. De koffiebrander is in staat om alle koffie soorten te branden. Tostabar Genius k1 is volledig automatisch: de gebrande koffie wordt aan het einde van de cyclus gelost en gekoeld zonder tussenkomst van een operator. De vliezen die de bonen afdekken worden automatisch opgevangen in een speciale lade. Al deze eigenschappen maken de Tostabar Genius K1 onmiskenbaar en ideaal al koffiebrander.
De Tostabar Genius K1 heeft een brandcapaciteit van 800-1400 gram bonen per batch, de duur van de brandcyclus is 12-20 minuten. De brander is relatief klein, een handig tafel model met een gewicht van 110 kilo.