Nivona CafeRomatica NICR695
Bestel de Nivona CafeRomatica 695 bij Fleur de Café! Geniet van perfecte ristretto, espresso of cappuccino, vers gezet met de intuïtieve bediening via het TFT-scherm. Pas jouw koffie aan naar smaak, sla je favoriete recepten op en maak de machine moeiteloos schoon dankzij slimme onderhoudsprogramma’s. Met de verstelbare koffie-uitloop en een stijlvolle uitstraling is dit dé machine voor echte koffieliefhebbers!
De Nivona CafeRomatica 695 zet één of twee kopjes heerlijke ristretto, espresso of koffie tegelijk, van versgemalen koffiebonen. Met de Spumatore, de melkopschuimer, kun je melk opschuimen of verwarmen voor een cappuccino, latte of koffie verkeerd.
Dankzij de in hoogte verstelbare koffie-uitloop is de Nivona geschikt voor verschillende soorten kopjes. Met een maximale hoogte van 14 cm passen zelfs macchiatoglazen onder de uitloop. De verlichting in de koffie-uitloop zorgt tijdens het zetten voor een mooie presentatie.
Bekijk ook onze andere Nivona-koffiemachines voor het volledige aanbod.
Voordelen van de Nivona CafeRomatica NICR695
Met de draaiknop en de informatie op het grafische TFT-kleurenscherm bedien je de Nivona eenvoudig en stel je alles in naar jouw voorkeur. Je kunt alle koffierecepten individueel instellen in temperatuur, sterkte en hoeveelheid. Voor extra gemak kun je instellingen zelfs aanpassen terwijl de machine jouw koffie zet. Daarnaast kun je vijf persoonlijke ‘Mijn Koffie’-recepten opslaan, zodat je jouw favoriete specialiteiten met één druk op de knop kiest.
De machine heeft een bonenreservoir van 250 gram en een watertank van 2,2 liter. Dankzij de wieltjes aan de achterkant verplaats je de Nivona 695 gemakkelijk. De machine beschikt over meerdere automatische reinigings- en onderhoudsprogramma’s en geeft zelf aan wanneer dit nodig is.
Technische specificaties
Aromatechnologie: Aromatica System, Barista in a Box (Aroma Balance System)
Automatische reinigingsprogramma’s: Ja
Bonenreservoir: 250 gram
CLARIS-filter: Inclusief
Melksysteem: Manuele Easy Spumatore
Display: TFT-kleurenscherm
ECO-modus: Aanwezig
Stille werking: Extra geluidsarm
Heetwaterfunctie: Ja, in één handeling
In hoogte verstelbare uitloop: Tot 14 cm
Kleur: Titanium
Aantal koppen: 2 tegelijk
Koffiesterktes: 5 niveaus
Temperatuurinstellingen: 3
Volume instelbaar: ca. 20–240 ml
Live programmeren: Mogelijk
Maalgraad: Instelbaar
Mijn Koffie: 5 geheugenplaatsen
Molen: RVS conisch maalwerk
Poedervak: Voor voorgemalen koffie
Pompdruk: Tot 15 bar
Uitneembare zetgroep: Ja
Watertank: 2,2 liter
Wieltjes achterzijde: Ja
Specificaties
| Artikelnummer | NIV009 |
| Levertijd | 5 dagen |
| Doelgroep | Koffiemachine voor thuis |
| Koffiemachine merk | Nivona |
| Espressomachine capaciteit | 1 groeps |
| Aantal boilers | Single |
| Energie bron | Electra - 240 volt |
| Koffiemachine soort | Volautomaten |
Getest door eigen technische dienst! Al meer dan 10 jaar ervaring.
Eigen koffiebranderij en theemixerij. Kwaliteit is verslavend!
Voor persoonlijk advies staan wij voor u klaar. Tel: 0570-677722
Aanbevolen voor jou
Onze nieuwste inhoud
Kijk wat er nieuw is in ons bedrijf!



