Zoekt u mooie kwalitatieve en betaalbare losse thee om te verkopen via uw winkel? Dan bent u bij Fleur de Café aan het juiste adres! Wij zijn zelfstandig importeur en melangeren zelf onze losse thee. Daardoor kunnen we nog beter inspelen op de vraag en smaak van de klant. En ontvangt u een prima korting op uw inkoopprijs. U heeft als retailer keuze uit meer dan 120 soorten thee. Alle losse theesoorten zijn direct uit voorraad leverbaar.

Bij ons is alles mogelijk. U kunt de thee bijvoorbeeld kant en klaar in kleine zakjes aangeleverd krijgen of in kilozakken. Wanneer u kiest voor levering per kilo dan kunt u de thee zelf verpakken. Uiteraard kunnen wij u ook alle mogelijke verpakkingsmateriaal leveren. Natuurlijk hebben wij een handig overzicht van de smaakomschrijvingen en de ingrediënten van alle theesoorten. Op die manier kunt u uw klant goed informeren en adviseren. Ons assortiment bestaat uit ongeveer 120 soorten thee inclusief biologische theesooorten. Dus keus genoeg!
Naast een ruim assortiment thee, kunt u bij Fleur de Café ook terecht voor handige en leuke theeaccessoires. Denk bijvoorbeeld aan losse theezakjes, theezeefjes, blikken en lepels of een theeplateau. Zo kunt u uw winkelassortiment in stijl aanvullen. Lees meer.
Private label thee
Breng het profileren van uw bedrijf naar een nieuw level met private label thee. Als groothandel biedt Fleur de Café u als retailer of horeca-ondernemer om een eigen theemelange samen te stellen. Deze theemelange is dan onder een eigen merk te schenken of te verkopen. Tijdens het proces van een private label thee creëeren adviseren onze thee-experts u graag om de lekkerste recepten samen te stellen. Uw thee kunnen wij al vanaf 15 kilo produceren.